• Inconstancess •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diamonds are for ever and we're your diamond
 
KazaloGalleryPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 PRIJAVNICE - SODELOVANJE

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
MoonCristen°
Admin
Admin
MoonCristen°



PRIJAVNICE - SODELOVANJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: PRIJAVNICE - SODELOVANJE   PRIJAVNICE - SODELOVANJE EmptySre Apr 22, 2009 7:30 am

Pozdravljeni!
V primeru, da imate zeljo sodelovati pri prenovi (lepo vabljeni vsi!) izpolnite naslednje:
Koda:
[color=blue][b]nick:[/b][/color][b]
[color=orange]Zelis sodelovati pri prenovi?:[/color][/b]
[color=brown][b]POTRJUJES PRIJAVO IN BOS V CASU PRED PRENOVO IN MED PRENOVO VSAJ ENKRAT PRISEL NA FORUM?:[/b]
[/color]

_________________________
V to temo prosim pisite le prijavnice, za kakrsnekoli komentarje v temo komentarji.
Za vse info. boste se pravocasno izvedeli!

LP Wink
Nazaj na vrh Go down
Mouse*

Mouse*



PRIJAVNICE - SODELOVANJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRIJAVNICE - SODELOVANJE   PRIJAVNICE - SODELOVANJE EmptySre Apr 22, 2009 8:49 am

nick: Mouse*
Zelis sodelovati pri prenovi?:
Ja seveda.
POTRJUJES PRIJAVO IN BOS V CASU PRED PRENOVO IN MED PRENOVO VSAJ ENKRAT PRISEL NA FORUM?: Ja valda. Samo rečte ko me bote rabli, pa sem že tu. <3
Nazaj na vrh Go down
aniia
Moderator
aniia



PRIJAVNICE - SODELOVANJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRIJAVNICE - SODELOVANJE   PRIJAVNICE - SODELOVANJE EmptyČet Apr 23, 2009 9:35 am

nick:aniia
Zelis sodelovati pri prenovi?:
yup^^
POTRJUJES PRIJAVO IN BOS V CASU PRED PRENOVO IN MED PRENOVO VSAJ ENKRAT PRISEL NA FORUM?:Ja seveda Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sashaa.
Admin
Admin
Sashaa.



PRIJAVNICE - SODELOVANJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRIJAVNICE - SODELOVANJE   PRIJAVNICE - SODELOVANJE EmptyPet Apr 24, 2009 9:13 am

nick: sashaa.
Zelis sodelovati pri prenovi?:
Ja
POTRJUJES PRIJAVO IN BOS V CASU PRED PRENOVO IN MED PRENOVO VSAJ ENKRAT PRISEL NA FORUM?: Jap Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





PRIJAVNICE - SODELOVANJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRIJAVNICE - SODELOVANJE   PRIJAVNICE - SODELOVANJE Empty

Nazaj na vrh Go down
 
PRIJAVNICE - SODELOVANJE
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Prijavnice in naročila kotičkov!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
• Inconstancess • :: Forumski uvodnik :: All important WARNINGS (obvestila) :: FORUMSKE INFORMACIJE glede GRAFIČNIH ali TEHNIČNIH PRENOV-
Pojdi na: