• Inconstancess •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diamonds are for ever and we're your diamond
 
KazaloGalleryPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 THEximma .. BEDNA Predstavitev ..

Go down 
AvtorSporočilo
MoonCristen°
Admin
Admin
MoonCristen°



THEximma .. BEDNA Predstavitev .. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: THEximma .. BEDNA Predstavitev ..   THEximma .. BEDNA Predstavitev .. EmptyPet Apr 24, 2009 1:45 pm

Slika (ni nujna): Ne.. Ne bo slo No .. Nocem da se vsaj kdo tuki ne pristane v bolnisnici..
Nick: THEximma
Ime: Karmen
Kraj: Bliz CeLJa.. Ne povem kje
Zakaj si se prijavil/a na forum? .. U bistvu sm ga naredla tko da .. Razz ...
Hobiji: Delanje, urejanje forumov ... ples, petje .. evrything ..
Kratek opis: Sm navadna najstnica .. mam sestro (Marichuy na tem forumu) - ona je totalna koza (pa oprostite izrazu sam je res.. fanta mi je speljala. PA RAVN TISTI KO JE BIU TAK LUSTEN .. sej ne.. GRD JE BIU 100 NA URO.. zdej mam druga.. lepsega)
Sm naredla ta forum in brez pomoci ostalih clanov teama bi biu ta forum se zdaj popouna nula..Sm tut adminka na veliko drugih forumih, nekje tut modinka, promotorka ali novinarka - odlicno znam namrec pisat revije in mam ze zdejle cilj it na eno solo (se nism gledala kero) preko katere bi lahko postala novinarka. V nekaterih postih pisem tak vljudno slovensko sam to samo zato ker mi tezijo da s tako pisavo ki jo mam na forumu nikamor ne bom prisla (sam si tut dostkrat privoscim mal grde pisvee..) .. Nism PIFLARKA, NISM LEPA pa ceprou mi vsi pravjo da sm neki najlepsa u classu kar sploh ni res (a sm jst kriva da sm blond), SM DEBELA ceprou mi vsi pravjo da sm suha ... PA NE MET PREDSODKOV DO BLONDINK ker smo cist cool punce pa normalne smo pa ceprou nekateri mislijo da smo nore. Nismo me krive da so zacel vice ven iz tega delat sam tak pac je.

Rada pisem NEVERJETNO DOLGE POSTE (na tem forumu se trudim da cimmanj), delam tut spletne strani in pa forume (sicer placljive) .. Ta je izjema - za tega sm si vzela kr mal casa in po pravici povedano sm ADMINKA se dost drugje zato pa rabm vaso HeLp itd.

Sm nora zurerka Vsako leto imamo v soli en tak PARTY ki je 2x na leto in zmeri pridem, ko postane noc plesemo 100% ..


Boys .. Osvajajo me, prosijo fante naj me vprasajo A BI HODLA Z NJIMI sam so vecinoma itaq same budale sploh pa nwm kaj vidjo na men (gromozansko grozno bajso??)
Sm kar nekak popularna na soli in mam tut kup frendov. My best friend is: Vikiii potem so pa tu se Mash, Doris, Anja, Maja, MAJA H., Nikicaa, NataliJa, Pa se ena Nika .. Linda, Stasa, Urska .. Ma pouno jih je!

Dobla sm tut Cankarjevo tekmovanje BDW... Zaenkrat mam same 5-ke, 4-ke .. pa tut 3-ke se najdejo sam ne velikokrat tko da sm lohka kr Happy..


Mam 2 msn-ja.. Enega za sql pa osebne frende (tega ne dam) in spet drugega za vas: fan_rebel_de@hotmail.com .. Mam kup enih mailou pa vsega. Mam fanta, Hodim u Dance SQL ... Moj Lajf niti en dan ni navadn .. Vsak dan mam neki! KONCNO POCITNICE!

Kaj naj se povem? Torej.. To sm Jst.. Ce vas se pa kej zanima pa povejte! (Lohka tut proste za netlog)

Naj telenovela: LDCDA 4everr..
Naj film: Honey
Naj revija: TT
Naj knjiga: Je nimamm..ne berem rada
Naj forum: Art Telenovele
OSTALO: Zgori vse napisann..
Pac - Nism QL osebica ker sm grozna..
Pa FSM&RVM vsiii!


Nazadnje urejal/a THEximma Pet Apr 24, 2009 1:53 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
MoonCristen°
Admin
Admin
MoonCristen°



THEximma .. BEDNA Predstavitev .. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: THEximma .. BEDNA Predstavitev ..   THEximma .. BEDNA Predstavitev .. EmptyPet Apr 24, 2009 1:51 pm

Komu se bo kej dal tole brat? Se men se ne da.. Kaj sele drugim?
Tocno se mi vidi da rada na veeeLko pisem poste..
Nazaj na vrh Go down
 
THEximma .. BEDNA Predstavitev ..
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
• Inconstancess • :: Forumski uvodnik :: All important WARNINGS (obvestila) :: Predstavitve uporabnikov-
Pojdi na: